HİZMETLERİMİZ

GÖZ FALI

GÖZ FALI

Göz Falı Nedir? Nasıl Bakılır?
Göz falı hakkında öncelikle şunu söylemek gerekir, insan yüzü insanların kişiliği konusunda pek çok farklı bilgiler vermektedir. Aynı şekilde gözlerin de kişiliği yansıtan bilgiler ifade ettiğini söylemek mümkün olmaktadır. Bir insan gözlerine bakarak kişiliği hakkında bazı tahliller yapmak mümkün olmaktadır. Şimdi göz falı nedir ve nasıl bakılır? bunlara daha yakından bakalım.
Göz falı nasıl bakılmaktadır?
 Göz falında kişilerin göz yapıları oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Bu nedenle fal bakılırken genel olarak kişilerin göz yapılarının kendileri ile ilgili bilgiler verdiğini söylemek mümkün olmaktadır.

Mavi gözlü insanlar                                                                                                                                
 Mavi gözlü insanlar gezmeyi ve eğlenmeyi çok severler. Durağan bir yaşamı tercih etmez ve hayatı dolu dolu yaşarlar. Çevrelerine pozitif enerji verirler ve bu nedenle sevilen kişilerdir. Pozitif olmaları zaman zaman gerçekleri görmelerine engel olabilir.
siyah-gozSiyah gözlü insanlar                                                                                                                                  
Siyah gözlü insanlar heyecanlı, dinamik insanlardır. Dengeli ve düzenli yapıları vardır. İnsanları severler fakat kin tutma huyları da vardır. İç dünyalarını gizli tutma istekleri görülür.
 
Yeşil gözlü insanlar                                                                                                                                    
Yeşil gözlü insanlar  dürüstlükleriyle bilinir. Yalanı sevmez ve haksızlıklara pek gelemezler. Hafif agresif yapıları olmasına rağmen insanları kırmaktan korkarlar. Genelde dengeli olmayı severler.

Çakır gözlü insanlar                                                                                                                                  
 Çakır gözlü insanlar bencil ve kıskanç bir kişiliktedirler  bazen çekememezlik gibi durumları da olabilir. Bunların yanı sıra çakır gözlü kişilerin nazar gücü yüksek olan kişiler olduğu da söylenir.

Kahverengi gözlü insanlar                                                                                                                        
Kahverengi gözlü insanlar sevecen ve sıcakkanlı insanlardır. İnsanlara kolay güvenirler  ve bu yüzden sırlarını rahatça paylaşabilirler. Çok fazla konuşurlar ve bu yüzden karşısındakileri zaman zaman bunaltırlar.
kısıkKısık gözlü insanlar                                                                                                                                  
 Kısık gözlü kişilerin içlerine kapanık olurlar. Arkadaşlarına önem verirler, dürüst yapıları vardır. Kinci yapıları da vardır ve bu kini yıllar geçse dahi bir kenara bırakamadıkları görülmektedir.

Büyük gözlü insanlar                                                                                                                                
Büyük gözlü insanlar genelde sohbet etmeyi seven insanlardır. Sohbet ortamlarında bulunmaktan hoşlanır ve insanları dinlemekten zevk alırlar.