HİZMETLERİMİZ

SAYI FALI

SAYI FALI

Sayı Falı Nedir? Nasıl Bakılır?
Sayı falı içerisinde her sayı özel bir anlam taşımaktadır. Ünlü matematik filozofları, zamanın sayılar üzerinde çalışmış ve her sayıya bir yorum eklemek istemiştir. Ancak bu çalışmanın devamı gelmediği için sayılara yorum katan kişiler medyumlar olmuştur. Medyumlar her sayının özel bir anlam ifade ettiğini düşünerek her birine farklı yorumlar eklemiş ve bu şekilde sayı falının ortaya çıkmasını sağlamıştır. Şimdi sayı falı nedir ve nasıl bakılır?
Sayı falı nasıl bakılmaktadır?
Sayı falında 1’den 9’a kadar her sayı özel bir anlam taşımaktadır.
Falın bakılması sırasında kişiler için gerekli olan bir kalem ve bir kağıttır.
Kağıt üzerine öncelikle kişi doğum gününü yıl, ay ve gün olacak şekilde yazması gerekmektedir.
Yapılan işlemin ardından tüm sayılar tek tek toplanmakta ve çıkan sayı terimlerine ayrılmaktadır.
Bunun ardından çıkan terimler toplanmakta ve sonucunda 2 haneli bir sayı elde edilmektedir.
Bu sayıda terimlerine ayrılmakta ve ardından tek haneli bir sayı ortaya çıkmaktadır.
Yapılan toplama işlemlerinin ardından elde edilen tek haneli sayının anlamı sayı falının bakılmasındaki son adım olarak karşımıza çıkmaktadır.

ÖRNEK  SAYILAR VE ANLAMLARI
 
 
1- BİR  TUTKULU VE YARATICI! 

 Bu sayı sosyal hayatınızın ve insanlar arası iletişiminizin güçlü olduğunu gösterir. Yaratıcılığınız, özgüveniniz ve girişkenliğiniz sayesinde hayatta başaramayacağınız hiç bir şey yok. Prensip sahibi tarafınız sizi ideallerinize ulaştıracak. Aşk hayatınızda sevgi ve sadakat en önemli isteğiniz.

2- İKİ   DUYGUSAL VE HUZUR PEŞİNDE!

Duygusal birisiniz. Bu duygusallık sizi aşırı duyarlı yapıyor. Eleştirilere karşı daha sağlam durmanız gerekir. Sizin için huzur demek aile ve çevrenizin huzuru demek. Sosyal yaşantınızda başkalarını düşünmeniz sizi uyumlu biri yapsa da  kendinizin de düşünmeniz gerek.

3- ÜÇ MEDYATİK VE BAŞTAN ÇIKARICI!

Eğlenceyi seven, hareketli birisiniz. Sizin için sosyal hayat her şeyden önemli. Kalıplaşmış ve tekdüze bir hayat size göre değil. İnsanlarla kolay iletişime girebilen bir yapınız var ve bu yüzden çevreniz çok geniş. Duygusal yönden aradığınız mutluluğu kolay yakalayabilirsiniz.

4- DÖRT SABIRLI VE ÇALIŞKAN!

Sorumluluklarınızın her zaman farkındasınız. Çalışkan yapınız sayesinde başarıyı yakalamanız kaçınılmaz. Bu yönünüzle çevrenizde takdir edilen birisiniz. Duygusal yaşantınızda ciddiyet isteyen ve evlenmeye açık birisiniz.

5- BEŞ CESUR VE BAĞIMSIZ!

Yaşadığınız  tecrübeleriniz en önemli silahınız. Baskıcılığa ve zorlamalara gelemiyorsunuz bu özelliğiniz sizi bağımsız ve cesur kılıyor. Cesaretiniz sayesinde girdiğiniz işlerde başarılı olabilirsiniz. Duygusal açıdan gel-geç ilişkiler size göre değil.

6- ALTI SEVİMLİ ROMANTİK VE GÜVENİLİR!

6Eğlenceli ve komik tarafınız  sayesinde çevrenizde sevilen birisiniz. İyi niyetli ve kötü düşüncelerden uzak düşünceleriniz, karşınızdakilerin size güvenmesini sağlıyor. Duygusal yönünüz ilişkilerde romantik davranmanızı tetikliyor. Aşkı doruk noktalarda yaşayabilirsiniz.
 
7- YEDİ BAĞIMSIZ VE TUTKULU!

Tutkulu olmanız insanların sizi fark etmesini kolaylaştırıyor. Aşırı bağımsız tavrınız zaman zaman eleştiriye maruz kalıyor bu sebeple bazı konularda yalnız kalmanız olası. Çevrenizdekilerin söylediklerini dikkate almanız kararsız kaldığınız konularda fayda getirebilir. Aşk hayatınızı ancak sizin gibi maceracı biriyle yürütebilirsiniz.

8- SEKİZ CÜRETKAR VE DİSİPLİNLİ!

Ayağınız yere sağlam basan ve güven arayan birisiniz. Disiplinli yapınız sizi kariyerinizde üst noktalara taşıyabilir. Bunun yanı sıra zaman zaman cüretkar davranışlarınız cesaretinizi de ortaya koyuyor. Tam olarak otoriter bir yapınız olmasa da eleştiriyi kabul etmiyorsunuz. Aşk hayatınızda kıskanç ve dominant birisiniz.
 
9- DOKUZ DUYGUSAL!

9Duygularınızı fazlasıyla dışarıya gösteren birisiniz. Hoşunuza gitmeyen durumlarda tepkinizi hemen ortaya koyuyorsunuz. Sevmediğiniz kişilerle aranıza mesafe koyar, sevdiğiniz kişilere ise çok yakın davranırsınız. İnatçı bir yapıya da sahip olmanız size hem avantaj hem de dezavantaj oluşturuyor.