KURUMSAL

Ankara Fal

Ankara Fal

Ankara Fal

6. hissi güçlü olan kişilerin bakmış oldukları fallar çıkmakta. Şöyle ki gerek geçmişe gerekse geleceğe yönelik çeşitli görüşler bildirilir. Bildirilen bu görüşlerin doğru olması ya da gelecekte ortaya çıkması da herkesi etkiliyor. Sonuç olarak Ankara fal talebinin günden güne artış gösterdiği açık durumda. Bu anlamda farklı fal tipleri üzerinden görüşlere yer verilir. Örneğin;

  • Kimileri sadece kahve falı üzerinden paylaşımlarda bulunmaktadır.
  • Bazı falcılar ise yıldızname ve Tarot üzerinden görüşlerini sunmaktadır.
  • Taş ve su gibi çeşitli fal tipleri üzerinden de paylaşımlarda bulunanlar mevcut durumda.

Müşterilerin tercihine bağlı olarak tüm bu fallardan görüşlerini sunanlar da bulunuyor. Ancak bazıları tek bir fal tipine yönelik bilgi ve deneyime sahip olabilir. Bu nedenle seçilen falcının özelliklerini dikkate almanız gerekir. Neticesinde de en iyi baktığı fal tipi üzerinden görüşme sağlamanız faydalı olacaktır.

Ankara Falcıları 2019

2019 yılında da Ankara fal mekanlarının sayısı bir hayli artış göstermiştir. Mekanlarda bu alanda deneyimli olan kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Özellikle de yukarıda belirttiğimiz gibi 6. Hissi güçlü olan kişilerin talep gördüğü açık durumda. Bir de astroloji ile bilim alanında kendini geliştiren kişilerin falları talep görmektedir.

Yıldızname falının ise her geçen gün ön plana çıktığı görülüyor. Kağıt üzerinden belli başlı bilgileriniz neticesinde görüşler bildirir. Daha çok astroloji üzerinden ilerlenmesi esas alınır. Bir de isimlerde yer alan rakamlar ve doğum tarihinde bulunan sayılar üzerinden çeşitli anlamlar çıkarılır. Daha çok ilmi yeteneklere sahip olan kişilerin yıldızname baktıkları görülüyor.

Ankara Fal Türleri Nelerdir?

Önceden de belirttiğimiz üzere Ankara fal türlerinin sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Örneğin son zamanlarda su falına rağbet edilmesi dikkatlerden kaçmıyor. Suya okunan birkaç dua üzerinden yorumlamalara geçilmektedir. Bu aşamada da kişinin ismi ve doğum tarihi gibi detaylar talep edilebilir.

Su falından ziyade seçilen taşlara göre fal bakanlar da bulunuyor. Tarot ile benzerlik gösteren taş falında da geçmişe ve geleceğe yönelik paylaşımlara yer verilmekte. Yine tarot üzerinden seçilen kartlar fikir vermektedir. Bu konuda profesyonel olan falcıların ise kartları yorumları kısa sürüyor. Neticesinde de merak edilen sorulara yanıt bulmanız esas alınmaktadır.

Ankara Fal Fiyatları

Falın çeşidine bağlı olarak fiyatlar sıralanmaktadır. Mesela genel olarak kahve falının makul fiyatlardan bakılması söz konusudur. Farklı olarak tarot ile yıldızname için aynı durum geçerli değil. Daha profesyonel bir şekilde yorumlandığı için bu fal tipleri için yüksek fiyatlar talep edilebilir. Bakan falcıdan falcıya bağlı olarak da fiyatlar değişiklik göstermektedir. Neticesinde;

  • Tavsiye üzerine falcılar arasından seçiminizi yapmanız en doğrusu olacaktır.
  • Tercih edilen kişinin fal türlerini değerlendirmeniz ve seçiminizi yapmanız gerekir. ( Kahve ve Tarot gibi)
  • Sonuç olarak fal bakmadan önce ya da sonrasında ödemenin gerçekleşmesi talep edilir.