KURUMSAL

Kızılay Fal Cafe

Kızılay Fal Cafe

Kızılay Fal Cafe

Sosyal medya üzerinden de fal bakılması dikkat çekiyor. Şöyle ki Facebook gibi ünlü medya merkezlerinden bu alanda paylaşımlara yer verilmektedir. Kızılay fal cafe üzerinden sohbetler halinde gerçekleşir. Online olarak fal baktırmak isteyenlere pek çok falcı ve sayfası eşlik eder. Sayfalardan farklı fal tipleri ve bakanlar sergilenir. Mesela;

  • İlk önce fal bakan kişilerin sıralanması söz konusudur.
  • Kahve, tarot ya da yıldızname bakanlar da ayrı ayrı sergilenir.
  • Ücretleri dahilinde de falcıların sergilenmesi dikkatlerden kaçmıyor.

Kısacası merak edilen tüm konularda paylaşımlara yer verilir. Beraberinde de Facebook kullanıcıların tercihte bulunmaları uzun sürmez. Akabinde sohbete geçmeniz ve falınıza baktırmanız sağlanır. Öncesinde de ödemelerin gerçekleşmesi esas alınır. Ödeme yapacak olanların güvenilir sayfalardan ya da falcılardan harekete geçmeleri önem arz ediyor.

Online Fal Baktırma Siteleri

Kızılar fal Cafe kanalından gerçekleşmekte. Adı üstünde fal baktırmak isteyenlerin sosyal medya üzerinden görüşme sağlamaları söz konusudur. Bu alanda çalışma gösteren pek çok fal sitesi bulunuyor. Nitekim hepsi de güvenilir değil. Aksine fal baktırmak isteyenlerin paralarına el koyuluyor. Devamında da herhangi bir hizmet almanız mümkün olmuyor.

Dolandırıcı olanlardan uzak durmanız gerekir. Özellikle de kullanıcı yorumları dahilinde seçiminizi yapmanız en doğrusu olacaktır. Bu şekilde profesyonel fal sitelerini öğrenmeniz uzun sürmez. Beraberinde de fal baktırmak için yapmanız gerekenler ifade edilir. Mesela ödemeler hakkında paylaşımlara yer verilir.

Kızılar Fal Cafe Yorumları

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Kızılay fal cafe alanına özel olarak çeşitli yorumlar sergilenmektedir. Yani fal baktıranların memnun kalır kalmadıklarını öğrenmeniz esas alınır. Mesela falları tutanlar tavsiyelerini sergiler. Aksine fallarından memnun kalmayanlar ise şikayet bildirmektedir. Bu durum fal siteleri ve kişileri arasından tercihte bulunmanızı kolay hale getirecektir.

Kısacası yorumlar sayesinde dolandırılmanız da mümkün değil. Mutlaka fal baktırmadan önce kullanıcı yorumlarını dikkate almalısınız. Hatta direk olarak yakınlarınızın tavsiyeleri üzerinden harekete geçmeniz en doğrusu olacaktır. Özellikle de ödemelerden yana mağdur olmamak için mutlaka tavsiyeleri ve yorumları değerlendirmelisiniz.

Kızılay Fal Fiyatları

Online ortam ya da fal cafelerinde farklı fiyat listeleri sergilenmektedir. Şöyle ki bakan kişiye ya da fal türüne göre fiyatlar sıralanır. Mesela durugörülü olanlar ve üç harfliler ile iletişimde olanlar ayrı ayrı sergilenir. Bunun yanı sıra astrolog olanların dahi fal alanında ayrı bir şekilde sergilenmesi söz konusudur. Beraberinde fal türü olarak;

  • Kahve falı ya da tarot için ayrı alternatifler sergilenir.
  • Yıldızname, su ve taş falı gibi seçeneklere dahi yer verilir.

Tüm bu seçeneklerin fiyatları etkilediği açık durumda. Mesela aralarında en makul olanı her zaman kahve falı oluyor. Tarot ile yıldızname fiyatları ise her alanda farklılık gösterir. Yani internet üzerinden ya da cafelerden farklı fiyatlar dahilinde fal bakılmaktadır.